2002
Label: UPE - UPE CD 038 • Format: CD • Country: Latvia • Genre: Folk, World, & Country • Style: Avantgarde
Kas Aiz Rokas Auksti Rauj? - Iļģi, Rainis - Spēlēju Dancoju (CD)

«Spēlēju, dancoju» ir sacerēta kā sava veida humora luga. Laiks mūsu tautai ar jauno valsts ideju bija tik traģisks, izejas nebija nekādas, no visām cerībām bija tik pilnīgi jāatsakās, ka garam palika pāri: visas lielā pārvarīgā ienaidnieka varas, tāpat kā visu dzīvi, ņemt tikai kā rotaļu: lielākās, augstākās.

Piktogramma - zīme, kas atspoguļo raksturīgākās objekta iezīmes, īpašības. Piktogrāfiskais raksts - rakstības veids, kurā izmantotās rakstu zīmes apzīmē atspoguļojamo objektu. Šī rakstība tika izmantota dažādu kultūru rakstības attīstības sākumposmā - Senajā Ēģiptē, Mezopotāmijā, Ķīnā, .

Šīs informācijas izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar grupu Iļģi ir aizliegta. Lapa tapusi ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu. Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar Privātuma politikas noteikumiem.

Spēlēju Dancoju. Iļģi. UPE Records UPE CD Dieviņš Veic, Dieviņš Veic Vai Man Dieniņ, Dvielis Trūcis! Saules Kunga Dzimti Ļaudis Spēlēju, Dancoju Kas Tos Zelta Taurenīšus Ko Tā Spēlīt’ Pušu Gāja? Dancis Spēlē, Spēlē, Spēlmanīti Jo Es Greizi Izčīgāju Kas Aiz Rokas Auksti Rauj? Tu Man Dzēli Divām Acim.

Download Speleju Dancoju by Ilgi - Rainis at ! High Quality, Preview Available. Songs start at just $!


Didnt We - Astrud Gilberto - I Havent Got Anything Better To Do (Vinyl, LP, Album) Into Tomorrow - Willy Mason - Carry On (Vinyl, LP, Album) Carry On Carol - Robert John Gallo* - Painted Poetry (Vinyl, LP, Album)

3 Responses

  1. View credits, reviews, tracks and shop for the CD release of "Spēlēju Dancoju" on Discogs.

  2. LELDE Zemgu, lēksim! TOTS Spēlēju, dancoju Visu cauru nakti – LELDE Kas aiz rokas auksti rauj? Kas uz kājas smagi min? Kas mani dancina – Vienu pašu istabā – Ak, aiz kakla - ai! RAGANA Zemgu, raugi, kas tai kaklā! Raugi pats, vai tur nav lāsa? Asins- Ha ha! ZEMGUS Vai vēl dzīva mana Lelde? RAGANA Kas ir miris, tas ir miris.

  3. Iļģi Rainis Spēlēju Dancoju CD. 4 Spēlēju, Dancoju. 41 Spēlēju, Dancoju. 25 Nu Tik Būs Viens Velna Gabals! 36 Ko Nu Klusi?. 39 Nu Tev Dzīslās Mana Asins. Seller Rating: % positive.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BING